kredyty bez bik

Rejonowe eliminacje zawodów „Sprawni jak żołnierze”

Czytany 644 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 14 lipiec 2020 12:38

        4 kwietnia 2019 r. w Czudcu zakończyły się rejonowe eliminacje zawodów sportowo-obronnych „Sprawni jak żołnierze”. Była to już 42 edycja. W rywalizacji wzięło udział 7 drużyn żeńskich i 8 męskich.

Nasza szkoła reprezentowała powiat ropczycko-sędziszowski, zaś naszą szkołę - drużyna pierwszoklasistek w składzie: Daria Pięta, Aleksandra Mytych, Klaudia Maciołek – klasa 1A, Patrycja Ciosek – 1B.

Konkurencje, w których brały udział dziewczęta wymagały ogromnego poświęcenia, wiele godzin ćwiczeń i wspierania się nawzajem jako drużyna. Dziewczyny musiały przejść test sprawności fizycznej, rzucić granatem do celu, wykonać RKO, strzelać do tarczy oraz odnaleźć 9 punktów na terenie czudeckiego lasu w ciągu 60 min. Licealistki poradziły sobie bardzo dobrze, zostały znakomicie przygotowane przez panią Marię Parys, pana Wojciecha Salę oraz starszego, bardziej doświadczonego kolegę Adriana Szczęcha z 3A.

Serdecznie gratulujemy!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)