kredyty bez bik

Dzień Otwarty Szkoły za nami

Dział: Aktualności
Czytany 806 razy

        21 marca 2019 r. jak zwykle odwiedziło nas duuuużo gości z gimnazjów oraz szkół podstawowych wraz z opiekunami. Panowała świetna atmosfera a my, jako gospodarze, dobrze się spisaliśmy. Dziękuję całej SZKOLNEJ SPOŁECZNOŚCI! Byliście wspaniali!

Państwo Profesorowie przygotowali ciekawe prezentacje w szkolnych pracowniach oraz niecodzienne konkurencje sportowe w hali, jak wspinaczka czy body zorbing i in. Wata cukrowa dla wszystkich! To był strzał w dziesiątkę!

Pokój nauczycielski zamienił się w chętnie odwiedzaną i modną kawiarnię. Szkolne korytarze wypełniali uczniowie przebrani w stroje z lat 50-tych i 60-tych. Profesjonalne pary przewodników (było ich w porywach 20) ze znawstwem i profesjonalizmem oprowadziły młodszych kolegów, zamieniając się w prawdziwych gospodarzy Liceum.

MOI DRODZY UCZNIOWIE! Byliście wspaniali i wykazaliście się odpowiedzialnością i dojrzałością. Okazaliście się specjalistami w swoich dziedzinach. Młodzi chemicy i fizycy prezentowali doświadczenia, a w pracowniach geograficznej i biologicznej przygotowaliście prezentacje. Świetnie przedstawialiście zagadnienia języków obcych i międzynarodowych wymian, a Strzelcy dzielnie uczyli pierwszej pomocy i zachęcali do wstąpienia w szeregi tej organizacji;  związani z LTM z pasją opowiadali o szkolnych musicalach, sportowcy dzielnie rywalizowali w zawodach sportowych, a szkolna fotografka Was uwieczniała. Nasi wspaniali młodzi artyści i członkowie LTM dwukrotnie w ciągu dnia zagrali dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów!

Dziękuję wszystkim Pracownikom Szkoły, którzy zadbali o czystość, porządek i bezpieczeństwo! Przyjęliśmy tego roku niemal 700 osób!!!

Dziękuję!!!

Oceń ten artykuł
(9 głosów)