Walentynkowy kiermasz ciast i poczta walentynkowa

Tyle pięknych słów, serdeczności i pozytywnej energii przekazała walentynkowa poczta w ostatnim tygodniu przed feriami… To święto miłości nabrało jednak o wiele głębszego znaczenia, ponieważ pięknym słowom towarzyszył piękny gest solidarności i empatii.

Uczniowie klasy 1c, organizatorzy tego dnia, wpadli na pomysł, aby w ten świąteczny czas zorganizować zbiórkę pieniędzy dla chorego kolegi. Akcja spotkała się z wielkim zainteresowaniem całej szkolnej społeczności. Słodkości znikały ze stoiska, a puszki napełniały się monetami i banknotami.

Serdecznie dziękujemy w imieniu organizatorów i Dyrekcji Szkoły za włączenie się w zbiórkę i jednocześnie informujemy, że zgromadzona suma pieniędzy została przekazana na wskazany cel.

rrr