Bo piękno na to jest, by zachwycało

To słowa z hymnu Rzeszowskich Dni Kultury Szkolnej a zostały zaczerpnięte z „Promethidiona” C.K. Norwida.

XIX RDKS organizowane przez III LO w Rzeszowie odbyły się w dniach 16-18 listopada 2011 r. Uczniowie naszego Liceum zgłosili prace w poszczególnych kategoriach. Z ogromną radością i dumą przyjęliśmy wiadomość o wyróżnieniu dla uczennicy kl. II c Marty Magdoń w kategorii literatura za wiersz pt. „Para trampek” oraz o zajęciu 3 miejsca w kategorii grafika komputerowa „Szczęście- jak je odnaleźć” dla uczennicy kl. II f Katarzyny Kobos.

Laureatki odebrały nagrody z rąk Dyrektora III Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie podczas uroczystej gali 28 listopada 2011 r. w teatrze „Maska” w Rzeszowie. Serdecznie gratulujemy.

Agnieszka Kwaśniak