DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W LO SĘDZISZÓW MŁP.

22 marca 2012r. duża grupa pierwszoklasistów z naszej szkoły wzięła udział w "Dniu Przedsiębiorczości". Projekt ten objęty został honorowym patronatem przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej pana Bronisława Komorowskiego. Uczniowie mieli możliwość poznania szczegółów pracy na danym stanowisku w wybranym przez siebie zawodzie. Mogli także dowiedzieć się, jakiego wykształcenia potrzebują, aby w przyszłości objąć określoną posadę. Sami decydowali o wyborze zakładu pracy, w którym odbyli jednodniową praktykę. Kilka uczennic klasy I B udało się do znajdującego się w Olchowej Hotelu "Senator". Tam poznały specyfikę pracy w hotelu oraz warunki pracy na różnych stanowiskach. Miały okazję bliżej zapoznać się z obowiązkami recepcjonistki, menadżera czy kelnerki. Udział w tym projekcie dostarczył wszystkim wielu cennych informacji, które z pewnością przydadzą nam się w dorosłym życiu.

PODZIĘKOWANIE DLA FIRM I INSTYTUCJI

W imieniu Dyrekcji Szkoły i uczniów dziękujemy Wszystkim Przedstawicielom Firm i Instytucji, które umożliwiły uczniom Liceum Ogólnokształcącego w Sędziszowie Młp. uczestnictwo w projekcie DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w roku 2011.

Szkolni koordynatorzy projektu:

mgr Marta Lalicka – Saj,