kredyty bez bik

Włączamy się w pomoc dla Stowarzyszenia „Zupełne Dobro”

Dział: Aktualności
Czytany 271 razy

        Zbliża się zima. Stowarzyszenie „Zupełne Dobro” prosi o pomoc dla bezdomnych. Macie buty, w których już nie chodzicie? Macie kurtki, które jeszcze nadają się do założenia? Przynieście je do rzeszowskiego stowarzyszenia „Zupełne Dobro”. Trafią one do bezdomnych.

 „Zupełne Dobro” na Facebooku zaapelowało o pomoc w uzupełnieniu magazynu ciepłych ubrań stowarzyszenia. Brakuje przede wszystkim ciepłych butów męskich (39-46) oraz damskich (36-42), kurtek damskich i męskich, rękawiczek, spodni męskich i damskich, ciepłych bluz i swetrów męskich i damskich, bielizny, skarpetek, koców, śpiworów, kołder karimat, ręczników.

Potrzebne są także środki higieniczne – mydła, szampony, żele pod prysznic, maszynki do golenia, podpaski, chusteczki nawilżane. Rzeczy można przynosić do siedziby „Zupełne Dobro” w Rzeszowie, przy ul. Szopena 59 w każdy poniedziałek w godz. 16:00-18:45, wtorek, czwartek w godz. 17:00-20:00.

Stowarzyszenie można też wesprzeć finansowo poprzez wpłaty na jego konto: Podkarpacki Bank Spółdzielczy – 85 8642 1126 2012 1147 3886 0001, SWIFT dla przelewów zza granicy: POLUPLPR

W naszym liceum zbiórkę odzieży oraz środków higienicznych dla Stowarzyszenia "Zupełne Dobro" prowadzi Szkolne Koło Caritas. ZBIÓRKA POTRWA DO KOŃCA LISTOPADA! Liczymy na Wasze wsparcie!

Oceń ten artykuł
(4 głosów)