kredyty bez bik

Spektakl w wykonaniu teatru anglojęzycznego

Dział: Aktualności
Czytany 416 razy

        30 października 2018 r. uczniowie naszego Liceum byli uczestnikami niecodziennej lekcji języka angielskiego. W murach naszej szkoły gościł po raz kolejny teatr anglojęzyczny Wild West Theatre z Krakowa, tym razem ze spektaklem zatytułowanym "The Double-cross Dance". 

Spektakl ten to wgląd w świat dwóch młodych osób, które starają się uporać z wielkim wstydem w Internecie. Jeremy nagrał filmik, w którym wygłupia się tańcząc do muzyki pop i umieścił go anonimowo w sieci. Jednak ktoś z jego bliskich znajomych rozsyła video po całej szkole, która teraz się z niego wyśmiewa. Alex skrada się do pokoju Jeremy'ego, gdzie się zabarykadował i razem próbują wymyślić sposób, aby wyjść z twarzą z tej sytuacji…

Oceń ten artykuł
(3 głosów)