KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY w LO Sędziszowie Młp.

W ramach działań promujących ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w Liceum Ogólnokształcącym im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Młp. w dniach od 3 do 7 grudnia 2012 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udziału w projekcie: KOLOROWY ZAWRÓT GŁ
OWY.

Projekt poległ na zdobywaniu przez uczniów punktów za ubiór w kolorze przypisanym dla danego dnia. Punkty przyznawane były za: bluzkę, podkoszulek, sweter, spodnie, buty, torebkę, spódnicę – 1 punkt za każdą rzecz. W ten sposób po przeliczeniu ilości uzyskanych punktów i podzieleniu ich przez liczbę uczniów uzyskano wskaźnik aktywności. Wynikipodane zastaną w późniejszym terminie po dokonaniu analizy sprawozdań.

Obowiązywały kolory:

• PONIEDZIAŁEK - NIEBIESKI, BŁĘKIT
  • WTOREK - ŻÓŁTY
  • ŚRODA - ZIELONY
  • CZWARTEK - CZERWONO – BIAŁY - Mikołajkowy
  • PIĄTEK - POMARAŃCZOWY

Ogłoszony został również konkurs na najciekawsze zdjęcie z tygodnia KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY w kategoriach:

• Zdjęcie KLASOWE
  • Zdjęcie INDYWIDUALNE

W ramach podjętych działań podczas godzin do dyspozycji wychowawcy klasy uczniowie omawiali oddziaływanie poszczególnych kolorów na organizmy żywe oraz metody leczenia różnych schorzeń poprzez ”koloro – terapię”. Uczniowie mieli również za zadanie przedstawić w formie plakatu temat „Człowiek Przedsiębiorczy” lub „Przedsiębiorczość”.

Po oddaniu prac przez wszystkie klasy prace będzie można oglądać na stronie internetowej naszej szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Cieszymy się, że tak dużo uczniów zaangażowało się w projekt i wzięło w nim udział. Dziękujemy wszystkim. Mamy nadzieję, że Kolorowy Świat Ubiorów pozostanie w świadomości uczniów przez cały rok.

Koordynatorzy projektu:

mgr Marta Lalicka – Saj,