WALENTYNKI 2014

ImageW dniu 14 lutego 2014 roku w Liceum Ogólnokształcącym w Sędziszowie Młp. uczniowie klasy I C zorganizowali na terenie szkoły POCZTĘ WALENTYNKOWĄ. Do przygotowanej skrzynki pocztowej uczniowie mogli składać życzenia dla swoich Walentynek i Walentych. W dniu Świętego Walentego wszyscy uczniowie i nauczyciele otrzymali czerwone serca - naklejki oraz życzenia walentynkowe w języku polskim i angielskim. Rozdano karty walentynkowe wśród uczniów i nauczycieli. Wychowawca klasy II B mgr Aldona Homa z uczniami przygotowali okolicznościową audycję przez szkolny radiowęzeł poświęconą genezie święta. Przekazano również życzenia walentynkowe dla całej szkolnej społeczności.

Dzień Świętego Walentego w naszej szkole upłynął w miłej i przyjaznej atmosferze.
mgr Marta Lalicka - Saj