Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/709

Studniówka 2014

ImageSzanowna Pani Dyrektor, Kochani Wychowawcy, Drodzy Koleżanki i Koledzy!

Nadszedł dziś  ten wspaniały wieczór, na który od dawna czekaliśmy z niecierpliwością . Wiem , że przygotowanie balu studniówkowego wiązało się z ogromnym wysiłkiem i dlatego zróbmy wszystko, aby ta noc była wspaniała i jedyna w swoim rodzaju.

Czas mija nieubłaganie. Wszyscy na pewno pamiętają dzień, w którym spotkaliśmy się po raz pierwszy... Pierwszy dzwonek w nowej w szkole, pierwsza lekcja z zupełnie nową klasą i nauczycielami ... Nie spodziewaliśmy się, że życie szkolne będzie wiązało się z tak wielkim wysiłkiem, czasem nawet poświęceniem, ale również przyjemnościami. Zawiązały się liczne przyjaźnie, chwile spędzane w gronie z rówieśnikami pozostaną na długo w naszych pamięciach. Mam nadzieję, że plany i marzenia, z jakimi przyszliśmy do liceum, chociaż po części się spełniły, a jeśli nie – to bez obaw, jeszcze wszystko przed nami. Na pewno wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że to dopiero początek naszej drogi przez życie, na której spotka nas wiele przeszkód i niespodzianek. Życie to wielkie wyzwanie, dlatego trzeba być przygotowanym na wszystko.

Dzisiejszy bal przypomina nam o tym, że za około  100 dni czeka nas tak trudny i ważny egzamin, jakim jest matura. Zapewne przechodzić będziemy jeszcze wiele trudnych prób, ale ta pierwsza na długo pozostanie w naszej pamięci. Przeto nie dowód osobisty, ale świadectwo maturalne wielu z nas utożsamia z przepustką do dojrzałego samodzielnego życia, które „nie zawsze czyni nam podarki, a jeśli coś uda nam się otrzymać za darmo, nie jest to trwałe”. Jedyną trwałą , stałą wartością jest to, co sobie wywalczymy i zdobędziemy ciężkim trudem. To właśnie tę prawdę przez 3 lata pobytu w liceum próbowali wpoić nam nauczyciele, wychowawcy i również ich czeka próba. Będą mieli okazję przekonać się, na ile zdał się ich trud i poświęcenie. Tak więc Drodzy Nauczyciele życzymy Wam jak najlepszych rezultatów z matury i zadowolenia z włożonego wysiłku.

Ale dzisiaj nie powinniśmy o tym mówić! Dziś czeka nas dobra zabawa. Ta studniówkowa noc jest wyjątkowa i ma szczególne znaczenie. Wykorzystajmy to jak najlepiej, gdyż taki moment nie powtórzy się już nigdy. Koleżanki i Koledzy, życzę Wam, aby nasz studniówkowy bal na długie lata pozostał w pamięci. W tym miejscu pragnę w imieniu klas III podziękować wychowawcom oraz wszystkim nauczycielom za trud włożony w nasze nauczanie, a także przeprosić za wszystkie złe chwile i złośliwości z naszej strony …

Życzę wszystkim wyśmienitej zabawy do białego rana! Dziękuję !

{gallery}709{/gallery}