ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

ImageW dniu 25 listopada 2013 r obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Choć trudno w to uwierzyć pierwszy miś maskotka powstał 111 lat temu i do dziś pozostaje jedną z najpopularniejszych dziecięcych zabawek na świecie. W związku z tym po raz pierwszy w naszej szkole społeczność uczniowska obchodziła ten dzień z pełnym zaangażowaniem uczniów i nauczycieli.

Na korytarzach pełno było kolorowych misiów - pluszaków. Uczniów zachęciło hasło: „Gdy masz ze sobą misia, jedynka nie grozi Ci dzisiaj”. Dodatkowo zmobilizowały ich konkursy: na największego i najmniejszego misia.

Zwycięzcami zostały:

• Patrycja Borowiec z klasy 2cd za misia mierzącego 90 cm
  • Katarzyna Sochacka z klasy 2af za misia, który mierzył zaledwie 2 cm.

Klasa 2af oddała największą ilość zabawek -  pluszaków dla dzieci z Przedszkola nr2 w Sędziszowie Małopolskim.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za włączenie się w organizację i przebieg Dnia Pluszowego Misia, bo szkoła to nie tylko nauka i wielki trud, lecz miłe wspomnienia, oraz wesoła zabawa.

Uczennice klasy 3 CF: Aleksandra Kupś, Żaneta Bednarz, Karolina Wacław, Joanna Jarząb

Opiekunowie: nauczyciele podstaw przedsiębiorczości mgr Halina Szela, mgr Iwona Flis, mgr Marta Lalicka - Saj