kredyty bez bik

Hej kolęda, kolęda….

Dział: Aktualności
Czytany 456 razy

W przedświątecznych dniach (21 i 22 grudnia) grupa kolędników z naszej szkoły wraz z opiekunem panią Magdaleną Miś, szkolnym pedagogiem, odwiedziła sędziszowskie placówki oświatowe i instytucje publiczne, zgodnie z tradycją kolędowania. Przy akompaniamencie gitary i fletu grupa młodzieży śpiewała znane kolędy i pastorałki oraz składała życzenia świąteczne.

Młodzież kolędowała umilając przedświąteczny czas swoim śpiewem w Szkołach Podstawowych nr 3 i nr 2, w Zespole Szkół Technicznych, w Środowiskowym Domu Samopomocy, w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym. Uczniowie odwiedzili również burmistrza miasta Sędziszowa Młp. pana Bogusława Kmiecia oraz Starostę Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego pana Witolda Darłaka i panią Wicestarostę Bernadetę Frysztak. Wszędzie wzbudzali swym śpiewem zachwyt i prawdziwe wzruszenie. Dziękujemy wszystkim za życzliwe przyjęcie. Kolęd nie zabrakło i w naszym Liceum…

 Ponadto na zaproszenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sędziszowie Młp. nasi licealiści śpiewali kolędy podczas wigilii dla osób starszych i samotnych. Uczestnicy spotkania byli niezwykle wzruszeni i razem z młodzieżą wzięli udział w tym pięknym koncercie. Tą akcją rozpoczęliśmy współpracę z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Sędziszowie Młp. 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)