kredyty bez bik

Positive Fluo Maraton Zumba

Dział: Aktualności
Czytany 217 razy

Fluo Maraton Zumba w LO w Sędziszowie Młp. 21 października w hali naszego Liceum odbyła się niesamowita, energetyczna impreza sportowo-taneczna. Maraton Zumby, niezwykle popularnej formy ruchu, zabawy, spędzania wolnego czasu ściągnął do naszego Liceum tłumy. Zumba króluje w klubach fitness i ściąga na sale zajęć coraz więcej uczestniczek, bo to na ogół panie wybierają tę formę ćwiczeń.

 

Impreza zorganizowana została z inicjatywy pana Andrzeja Kozka, właściciela klubu Positive w Sędziszowie Młp. i zarazem nauczyciela informatyki w naszym Liceum. Dzięki gościnności i pomocy dyrekcji i nauczycieli Liceum impreza mogła mieć charakter otwarty.

Niesamowite instruktorki: Dagmara Pyrzyńska, Kasia Stachura, Weronika Zięba – Antoniewicz, Wiola Piękoś Klaudyna Szpara i Magda Zabiegły zapewniły 3 godziny nieustannej zabawy i energii. Wcześniej uczestnicy zostali pomalowani fluorescencyjnymi farbami, dzięki czemu pry odpowiednim oświetleniu efekt był niesamowity. Dziękujemy za rozreklamowanie naszej imprezy TV Sędziszów Młp., dzięki czemu uczestniczyła w niej tak duża grupa ludzi. Świetnie bawili się zarówno uczniowie naszego Liceum (dziewczyny i chłopcy), ale przede wszystkim mieszkańcy miasteczka, a nawet całe rodziny, bo impreza miała charakter otwarty. Taniec i muzyka łączą. Mamy nadzieję, że w karnawale jeszcze raz uda się zaprosić na taką zabawę do naszego Liceum mieszkańców całego Sędziszowa Młp.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)