WAKACJE, WAKACJE...

Koniec każdego roku szkolnego to czas podsumowań, statystyk i refleksji. 26 czerwca 2015 roku w Liceum Ogólnokształcącym w Sędziszowie Małopolskim odbyła się uroczystość pożegnania roku szkolnego 2014/2015. Po mszy świętej w Kościele Parafialnym pw. Bożego Miłosierdzia, w szkolnej hali widowisko -sportowej zebrali się zaproszeni goście, przedstawiciele rodziców, nauczyciele i inni pracownicy szkoły oraz oczywiście uczniowie klas pierwszych i drugich. W tym dniu miała miejsce uroczystość podziękowania za długoletnią pracę na stanowisku nauczyciela Liceum Panu Włodzimierzowi Lachowi. Podziękowania składali - w imieniu władz samorządowych - Pani Bernadeta Frysztak - Wicestarosta Ropczycko - Sędziszowski, Pani Lucyna Doroba - Dyrektor Liceum, Pani Jolanta Skoczylas - Sekretarz Rady Rodziców i Małgorzata Bodziany - Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego w imieniu młodzieży licealnej. W tym dniu 40 uczniów spośród wszystkich sklasyfikowanych otrzymało świadectwa z wyróżnieniem i prawo wpisu do Złotej Księgi Szkoły. Rada Rodziców ufundowała nagrody dla 5 uczniów za 100 %-ową frekwencję, a nauczyciel bibliotekarz także piątkę uczniów za najlepsze wyniki w czytelnictwie. Uroczystość zakończyła się ciekawym występem artystycznym uczniów klasy IAB i szkolnego zespołu muzycznego. "Wakacje, wakacje... " z takimi słowami na ustach wszyscy uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami klas.