kredyty bez bik

Pożegnanie niemieckiej uczennicy

Czytany 1425 razy

Pożegnanie niemieckiej uczennicy
W dniu 26 czerwca 2015 roku odbyła się uroczysta akademia na zakończenie roku szkolnego, na której pożegnaliśmy naszą niemiecką uczennicę z Kolonii - Isabellę Wydorski, która uczęszczała do naszej szkoły przez 10 miesięcy w ramach wymiany międzykulturowej AFS. Isabell usłyszała wiele miłych słów od pani dyrektor Lucyny Doroba, od swojego wychowawcy pana Romana Dziedzic i innych nauczycieli, jak również od swoich rówieśników kolegów i koleżanek. Isabell podziękowała również pięknie w języku polskim, którego nauczyła się u nas w ciągu niespełna roku. Oto jej słowa:


„Od przekroczenia progu tej szkoły we wrześniu zeszłego roku minęło prawie dziesięć miesięcy. Naszedł czas pożegnania, rozstania i powrotu. Chciałabym bardzo podziękować następującym osobom: pani dyrektor lucynie Doroba za gościnne przyjęcie mnie w Liceum i za możliwość uczęszczania do pierwszej klasy. Mojemu wychowawcy panu Romanowi Dziedzic za wspieranie mnie na wielu płaszczyznach, między innymi sportowej. Moim koleżankom i kolegom za miły czas, który razem spędziliśmy i za przyjaźnie, które między nami powstały i które mam nadzieję będziemy kontynuować.


Moje największe podziękowanie składam mojej goszczącej rodzinie, pani Lucynie i Ryszardowi Kopciuszyńskim za gościnne i otwarte przyjęcie mnie w ich domu, za poznanie tradycji rodzinnych, za wolne i swobodne poruszanie się w ich domu, za opiekuńczą troskę, którą doznałam w czasie mojego pobytu oraz dodatkowo pani Lucynie za wysoki poziom nauki języka polskiego.
Życzę wam wszystkiego najlepszego i miłych wakacji.”

Oceń ten artykuł
(3 głosów)