Wolontariat w Wlk. Brytanii i w Niemczech!

(1 głos)
Organizacja "Akcja Znaku Pokuty/ Służby dla Pokoju" zaprasza serdecznie do udziału w programie wolontariatu międzynarodowego, w ramach którego młodzi ludzie z Polski mogą pracować w projektach w Anglii lub Niemczech. Wolontariat rozpoczyna się we wrześniu 2022r. i kończy w sierpniu 2023r. Wolontariuszami mogą zostać absolwenci szkół średnich, czy też studenci, którzy decydują się na roczną przerwę w trakcie studiów.
Program pokrywa koszty ubezpieczenia, kieszonkowego, zakwaterowania, dojazdu oraz udziału w seminariach. Organizacje, w których pracują wolontariusze, to ośrodki edukacyjne, pomocy socjalnej, wspierające osoby starsze, niepełnosprawne, dzieci i młodzież.
Bliższe informacje na temat rekrutacji i dostępnych projektów w szkole (p. A. Homa) oraz Stowarzyszenie ASF w Polsce e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.