KOMUNIKAT! Wyróżniony

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Piotra Skargi informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji  i Nauki z dnia 13 grudnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zajęcia dydaktyczno - wychowawcze od dnia 20 grudnia 2021 r. do dnia 9 stycznia 2022 r. odbywają się  z wykorzystaniem metod i technik na odległość. Zajęcia lekcyjne odbywać się będą 20, 21, 22, grudnia 2021r. oraz 3, 4, 5, stycznia 2022 roku zgodnie z obowiązującym rozkładem zajęć. Każda Pani Profesor i Pan Profesor w ustalonym dniu będzie pełnił dyżur w budynku LO i będzie udzielał konsultacji bezpośrednich dla maturzystów oraz uczestników zajęć rozwijających zainteresowania uczniów.

Równocześnie informujemy, uprzejmie informujemy, że dzień 24 grudnia  2021 r. jest dniem wolnym od pracy w zamian za Święto przypadające w sobotę 25 grudnia 2021 r.

Jan Flisak