kredyty bez bik

Sukces naszej uczennicy w Ogólnopolskim konkursie językowym Wyróżniony

Dział: Aktualności
Czytany 135 razy

 

Ogólnopolski konkurs językowy organizowany przez Centrum Kształcenia Językowego The Point

 

      Przed kilkoma dniami dotarła do nas wieść o zwycięstwie Patrycji Kmieć z kl. 1e w internetowym konkursie językowym.

W dniach 15 oraz 16 czerwca 2020 roku, uczniowie naszej szkoły z klas pierwszych uczestniczyli w prelekcji dotyczącej korzyści wynikających z posiadania kompetencji językowych. Podczas prelekcji  przeprowadzono MINI QUIZ, na podstawie którego wyłoniono osoby, które dostały się do drugiego etapu. Drugi etap konkursu odbył się tuż po zakończeniu roku szkolnego. Tym razem uczniowie mieli za zadanie obejrzeć film i na jego podstawie odpowiedzieć na 20 pytań w jak najkrótszym czasie.

Patrycja Kmieć zajęła pierwsze miejsce odpowiadając bezbłędnie na wszystkie 20 pytań w czasie 01:38. Główną nagrodą w konkursie organizowanym przez Centrum Kształcenia Językowego The Point były 2 laptopy: jeden otrzymała Patrycja, a drugi, nasze Liceum.

Patrycji serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Podziękowania za inicjatywę i przeprowadzenie konkursu dla pana prof. Damiana Zegara.

 

 

patrypatry

Oceń ten artykuł
(3 głosów)