kredyty bez bik

Sukcesy naszych uczniów w Olimpiadzie Przedmiotowej z Fizyki oraz w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym Wyróżniony

Dział: Aktualności
Czytany 270 razy

      06 listopada 2019 roku, uczniowie naszej szkoły z klas pierwszych rozwiązywali zadania Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Fizyki OLIMPUS Sesja zimowa. Osiągnęli bardzo wysokie wyniki. Adrianna Szpara z klasy 1H otrzymała tytuł LAUREATA za zajecie 9 miejsca w kraju, a uczennica klasy 1E Gabriela Wrona zajęła 11 miejsce w kraju. W zmaganiach z trudnymi zadaniami z fizyki wzięli również udział uczniowie, którzy otrzymali dyplomy uznania. Z klasy 1A byli to: Klara Walczyk, Piotr Lisak, Jan Ziobro, Karol Pieja oraz z klasy 1E: Ksawery Bykowski Marcel Przywara, Konrad Zegar.     

 

A 11 marca 2020 roku, został przeprowadzony Ogólnopolski Konkurs Fizyczny EUREKA. Przedstawiamy wyniki jakie uzyskali nasi uczniowie: Paweł Głuch z klasy 3A oraz Kacper Drozdowski z klasy 1H otrzymali Dyplomy uznania za bardzo dobre wynikiDyplomy wyróżnienia otrzymało 7 uczniów: z klasy 3A Marcin Skoczek, z klasy 1H Adrianna Szpara i Oliwia Ćwiczak, z klasy 1F Zuzanna Połeć i Martyna Kisiel oraz z klasy 1G Nikola Zima.

Wszystkim uczniom gratulujemy uzyskanych wyników, a tegorocznym maturzystom życzymy sukcesów na kolejnych etapach edukacji.

Gratulacje dla Szkolnych Omnibusów.

 

Koordynator: mgr Marta Lalicka-Saj

Oceń ten artykuł
(2 głosów)