kredyty bez bik

Sukces ucznia naszego liceum w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej Wyróżniony

Dział: Aktualności
Czytany 227 razy

      W dniu 10 czerwca 2020 r. podsumowany został okręgowy etap XXXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. W zwiazku z trwajacą epidemią koronawirusa sposób przeprowadzenia konkursu został zmieniony. Zadaniem uczestników było samodzielne przygotowanie pracy badawczej na temat ,,Oceń i wskaż, która dziedzina ochrony środowiska w miejscu Twojego zamieszkania wymaga pilnych działań oraz podaj plan naprawczy zmierzajacy do korzystnych zmian".

Do tego etapu zmagań przystąpiło 29 uczniów z 18 szkół średnich płożonych na terenie województwa podkarpackiego. Miło nam poinformować,że praca badawcza ucznia naszej szkoły Kacpra Drozdowskiego z klasy 1 H pod tytułem ,,Sposoby przeciwdziałania szkodom wyrządzanym przez bobra europejskiego w gminie Sędziszów Młp. z zachowaniem jego ochrony gatunkowej" znalazła się wsród 12 najlepszych prac w województwie, a autor pracy został uhonorowany dyplomem i nagrodą książkową.

Serdecznie gratulujemy!

 

kogy

Oceń ten artykuł
(3 głosów)