kredyty bez bik

Seweryn Kułak

seweryn kułakDo sędziszowskiego Liceum uczęszczałem w latach 2012-2015, ucząc się w zakresie rozszerzonym biologii, chemii i matematyki. Często wspominam spędzone lata w  tej szkole oraz wspaniałych ludzi jakich miałem okazje poznać. Zarówno wielu przyjaciół z którymi, do tej pory utrzymuję bliskie kontakty oraz wspaniałą kadrę nauczycielską, która w dużym stopniu przyczyniła się do mojego rozwoju, nie tylko pod względem intelektualnym ale również pomogła mi rozwinąć mój charakter. 

Obecnie studiuję filologię angielską z językiem chińskim w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. W sierpniu 2016 roku otrzymałem możliwość wyjazdu do Chin na pół roku, jako nagrodę za dobre wyniki na uczelni. W ramach tego wyjazdu nie tylko poprawiłem znajomość języka chińskiego ale również odwiedziłem wspaniałe miejsca takie jak Chiński Mur czy Zakazane Miasto, oraz poznałem kulturę nie tylko chińską ale i rosyjską czy koreańską ze względu dużą liczbę osób spoza Azji przebywających ze mną w akademiku.

Dzięki wiedzy którą nabyłem w sędziszowskim LO już na początku studiów miałem łatwiej i mogłem rozwijać dalej swoje zainteresowania. Polecam każdemu tę szkołę nie tylko ze względu na wiedzę jaką można tu nabyć, ale również na wspaniałą atmosferę której nie zapomni się do końca życia.