kredyty bez bik

Mateusz Skaba

Do sędziszowskiego Liceum uczęszczałem w latach 2012-2015, ucząc się na w zakresie rozszerzonym matematyki i informatyki, co pozwoliło mi dobrze zdać maturę i kontynuować naukę na studiach.

Bardzo często wracam myślami do lat spędzonych w sędziszowskim liceum. Ta szkoła uczy na wielu płaszczyznach i daje również szerokie możliwości rozwoju i poznania świata. Osobiście miałem przyjemność brać udział w jednym z projektów wymiany i uczestniczyć w zgrupowaniu młodzieży z różnych krajów w ramach projektu "City Bound Berlin". Obecnie studiuję Mechanikę i Budowę Maszyn na wydziale Inżynierii Mechanicznej i Informatyki Stosowanej w WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJ W WARSZAWIE. Wiedzę i przygotowanie, które zdobyłem w Liceum zawdzięczam wysoko wykwalifikowanej kadrze nauczycielskiej, dzięki temu już od początku studiów mogłem się dalej rozwijać i doskonalić zainteresowania.

Polecam sędziszowskie Liceum każdemu, kto chce nie tylko zdobyć wiedzę na wysokim poziomie, ale również fajnie spędzić ten czas. Warto wybrać tę szkołę!