kredyty bez bik

Bartłomiej Stadnik

Uczęszczałem do klasy o profilu menadżerskim (mat-geo-ang) w latach 2012-2015. Uważam, że jednym z najistotniejszych atutów szkoły jest skłanianie młodego człowieka do aktywnego trybu życia. W mojej ocenie – sędziszowskie liceum stanęło w pełni na wysokości zadania. Można się tu realizować na wielu płaszczyznach: sportowej, artystycznej, naukowej… Nie ważne którą się wybierze, ważne żeby COŚ robić! LO w Sędziszowie nie jest ogromną szkołą, w której każdy może pozostać anonimowy, lecz tworzy niemalże rodzinną atmosferę sprzyjającą również nauce.

Największym projektem w jakim brałem udział była współpraca pięciu szkół z: Polski, Belgii, Turcji, Portugalii oraz Litwy, w ramach której spędziłem tydzień w Belgii oraz przez taki sam okres czasu gościłem u siebie kolegę z Portugalii. Grając na gitarze uczestniczyłem w wielu konkursach i prawie każdej akademii szkolnej.

W pamięci utkwiły mi również lekcje z j. angielskiego prowadzone w komfortowych warunkach (12 osób w grupie) oraz dodatkowe zajęcia z matematyki, dzięki którym bardzo dobrze zdałem maturę. Pozwoliło mi to rozpocząć studia na kierunku „Lotnictwo i kosmonautyka” na Politechnice Rzeszowskiej. Obecnie dostałem się na specjalność „pilotaż” i czekam na rozpoczęcie szkolenia w powietrzu.

Dlatego każdemu, kto jeszcze nie zdecydował, w 100% polecam sędziszowskiego ogólniaka!