kredyty bez bik

Marta Jarząb

Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Młp. ukończyłam w roku 2008 na profilu językowym. Wszystkie lata spędzone w liceum wspominam szczególnie milo, przede wszystkim za sprawa klasy D oraz wyjątkowej wychowawczyni Pani Anny Dziura. To właśnie dzięki wysokim umiejętnościom i kwalifikacjom Pani Ani mogłam bez obaw wyjechać do Stanów Zjednoczonych i kontynuować naukę w języku angielskim. Ogromnie jestem dumna, że lata spędzone w sędziszowskim liceum przygotowały mnie do studiowania w innym kraju i odnalezienia pasji życiowej.

W William Rainey Harper College ukończyłam ‘Dental Hygiene Program’ i wraz z otrzymaną licencja jako ‘Registered Dental Hygienist’ mogłam rozpocząć karierę zawodowa w klinice. Obecnie kontynuuję naukę na Old Dominion University w Virginia na kierunku ‘Bachelor of Science in Dental Hygiene to Master of Science’.

Zdecydowanie mogę polecić innym uczniom naukę w sędziszowskim liceum gdyż można uzyskać tam wysoki poziom przygotowania do matury i na studia, rozwijać swoje zainteresowania, poznać wspaniałych ludzi zarówno wśród nauczycieli jak i uczniów, a czas spędzony w tej szkole pozostawia na zawsze moc miłych wspomnień.