kredyty bez bik

Bartosz Lazarowicz

Uczęszczałem do naszego LO w latach 2011 – 2014. Były to najwspanialsze chwile, które chętnie spędzałem w szkole. To tutaj rozpocząłem przygodę w ZS Strzeleckim która trwa do dnia dzisiejszego. Aktualnie jestem Drużynowym ZS Strzelec i dowodzę jednym z plutonów działającym właśnie przy Liceum.

Oprócz tego że mogłem rozwijać swoje pasje i zainteresowania w Strzelcu, mogłem także dobrze przygotować się do egzaminu dojrzałości. To wszystko dzięki profesorom którzy mnóstwo czasu poświęcali nam na zajęciach dodatkowych przed maturą. Osobiście uzyskałem  bardzo dobre wyniki z egzaminu dojrzałości (m.in. najwyższy wynik z geografii w powiecie!) i bez problemów dostałem się na studia. W październiku 2014 roku rozpoczynam naukę na Politechnice Rzeszowskiej na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Mam nadzieję że wiedza i umiejętności zdobyte w LO pomogą mi odnaleźć się w studenckiej rzeczywistości.

Liceum daje wiele możliwości rozwijania swoich zainteresowań. Jest tutaj wspomniany wcześniej Związek Strzelecki, Licealny Teatr, w którym także pomagałem przy jednym z musicali. Jest Lokomitywa, telewizja szkolna PixeLo i wiele innych ciekawych zajęć dodatkowych. W szkole panuje przyjazna atmosfera. Jeśli jeszcze raz miałbym wybierać szkołę średnią na pewno byłoby to nasze Liceum.