Gra o studia

Image3 kwietnia 2014r. odbyło się w naszym Liceum spotkanie uczniów klas I c i I de z panią mgr Sylwią Banaś, sekretarzem Katedry Prawa Administracyjnego Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Grupa 20 uczniów wzięła udział w I etapie Ponadgimnazjalnego Konkursu Prawnego „Gra o studia”. 20 uczestników musiało zmierzyć się z testem, którego pytania dotyczyły w głównej mierze zapisów Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej. Pięcioro uczniów z najwyższymi wynikami weźmie udział w II etapie - ustnym. Na najlepszych czekają cenne nagrody, a także możliwość uzyskania zwolnienia z opłat za studia, o ile wybiorą któryś z kierunków proponowanych przez WSiZ. Było to już drugie spotkanie, wynikające z umowy podpisanej między uczelnią a naszym Liceum.

Do drugiego etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie:

• Monika Jarząb 1c
  •  Barbara Płoch 1c
  •  Karol Pocałun 1de
  •  Mateusz Cabaj 1de
  •  Kinga Halat 1de

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.