WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY NORMALIZACYJNEJ

ImageDnia 18 marca 2014 roku w Zespole Szkół w Sokołowie Młp. odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej. Honorowy patronat nad konkursem objął Polski Komitet Normalizacyjny, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz Starosta Rzeszowski. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół w Sokołowie Młp.

W etapie wojewódzkim udział wzięło 22 uczniów, którzy wcześniej uzyskali czołowe miejsca w etapach szkolnych w naszym województwie. Wśród finalistów znalazły się uczennice Sędziszowskiego Liceum z klasy 2c: Adrianna Piwowar, Magdalena Kot i Aneta Szczepan.

Image

Podczas finału wojewódzkiego uczestnicy  wysłuchali bardzo ciekawego wykładu na temat rozwoju normalizacji i jej znaczenia w życiu codziennym wygłoszonego przez przedstawiciela PKNdr inż. Zygmunta Niechodę.

Image

Finałowa rozgrywka polegała na rozwiązywaniu testu. Do wyłonienia laureatów niezbędna okazała się dogrywka. Wśród najlepszych znalazła się Aneta Szczepan, która ukończyła konkurs z wyróżnieniem. Laureaci konkursu otrzymali cenne nagrody, a wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki ufundowane przez organizatorów.