Msza Święta na zakończenie roku szkolnego 2019/20 Wyróżniony

Zapraszam wszystkich Państwa Profesorów i Uczniów do kościoła pw. Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Młp., dnia 25 czerwca 2020 r. (czwartek) o godz. 16.00, na Mszę Świętą na zakończenie roku szkolnego. Będziemy dziękować za cały rok nauki i prosić o dobre przeżycie wakacji. W kościele mogą być obecni wszyscy. Dlatego serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

Oczywiście wszystkich obowiązują zasady bezpieczeństwa, dlatego pragnę je przypomnieć:

- wchodzimy do kościoła pojedynczo (proszę nie gromadzić się w grupach),

- w kościele zachowujemy odległość 2 metrów od siebie (także podczas Komunii św.),

- wszyscy obowiązkowo mają mieć zasłonięte usta i nos (maseczka obowiązkowo),

- przed wejściem dezynfekujemy ręce (płyn znajduję się przy drzwiach wejściowych kościoła na stolikach).

Zapraszam wszystkich do modlitwy i odpowiedzialnego zachowania się i do tej ostatniej lekcji religii w tym roku szkolnym. Zapraszam także wszystkie dziewczęta do scholi (próba o godz. 15.00), a wszystkich chłopców z LSO do służenia. Zadbajmy o piękno Liturgii i stwórzmy jak zawsze piękną wspólnotę naszego Liceum.

ks. Grzegorz Chmielowski