Komunikat o spektaklu Licealnego Teatru Muzycznego

Szanowni Państwo

Wczoraj w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że decyzją władz powiatowych premiera spektaklu Licealnego Teatru Muzycznego została przesunięta w czasie.

Po rozmowach Rodziców naszych Uczniów oraz Dyrektora szkoły z Panią Wicestarostą Bernadetą Frysztak, Panią Martą Różańską, Dyrektorem Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu, oraz Panem Ludwikiem Jasińskim, Zastępcą Dyrektora ds. lecznictwa ZOZ w Ropczycach, informujemy, że decyzją Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Sędziszowie Młp.:

1. Spektakle odbędą się zgodnie z planowanym harmonogramem w formule spektakli zamkniętych, co oznacza, że na salę widowiskową oraz do jej zaplecza wstęp będą miały osoby z imiennym zaproszeniem lub wejściówką.

2. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem, wirusem grypy i innymi chorobami sezonowymi oraz mając na uwadze bezpieczeństwo naszych uczniów i widzów, zostaną wprowadzone odpowiednie środki ostrożności:

· dodatkowe dozowniki z płynem antybakteryjnym,

· obecność lekarza / pracownika z NZOZ Piomar podczas każdego spektaklu,

· konieczność podania imienia i nazwiska przed wejściem na spektakl przez każdego widza oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie tych danych celem zapewnienia bezpieczeństwa,

· zajmowania wyznaczonych miejsc i niezmieniania ich podczas spektaklu.

3. Bardzo prosimy, by osoby przeziębione zrezygnowały z uczestnictwa w spektaklu lub wybrały inny termin.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania spektaklu / spektakli w sytuacji, gdyby ww. środki ostrożności okazały się niewystarczające.