Krzysztof Róg

krzysztof rogLO im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Młp. jest idealnym miejscem na rozwijanie siebie, swojej osobowości i zdobycie potrzebnej w życiu wiedzy. Wymiany językowe, działalnosci charytatywne, ZS Strzelec, wszystko to pozwala młodym ludziom uformować ich obywatelskie postawy. W tej cudownej szkole jest jeszcze coś, co pozwala uczniom chociaż na jakiś czas oderwać się od codziennej, szarej rzeczywistosci. Licealny Teatr Muzyczny, który przenosi nas w inne swiaty i pozwala rozwijac talenty muzyczne, aktorskie, taneczne młodych uczniów. Lata w szkolnej ławce wapominam z uśmiechem na twarzy a LTM pomógł mi znaleźć sie w wymarzonym dla mnie miejscu, na Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspianskiego w Krakowie.

Więcej w tej kategorii: « Seweryn Kułak