Amadeusz Mazan

AMADEUSZ MAZANDo Liceum Ogólnokształcącego w Sędziszowie Małopolskim uczęszczałem w latach 2012 -2015 (klasa B, profil mat-fiz-inf). . Dzięki Liceum miałem okazję uczestniczyć w wymianie polsko-niemieckiej w Meldorf nad Morzem Północnym, przez tydzień sam gościłem kolegę z Niemiec. Brałem też udział w wakacyjnym międzynarodowym projekcie w Berlinie z uczniami z Rumunii, Niemiec, Czech i Teneryfy. Choć nie byłem wzorowym uczniem, szkolne lata wspominam bardzo ciepło: niezapomniana atmosfera, wspaniali koledzy i nauczyciele, a w szczególności wychowawczyni, która zawsze starała się nas ogarnąć, ukierunkować i nigdy w nas nie zwątpiła. Szkolne lata bardzo mnie umocniły. Obecnie studiuję TRANSPORT na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa na Politechnice Rzeszowskiej w systemie zaocznym, pracuję też w firmie Creuzet Polska Sp. z o.o., jestem żonaty, mam syna Igora. Pobyt w LO w Sędziszowie Młp. to była dla mnie nie tylko zwykła nauka, ale też wspaniała przygoda! Gdybym miał ponownie dokonać wyboru szkoły średniej, bez zastanowienia byłoby to sędziszowskie Liceum.

Więcej w tej kategorii: « Justyna Bezara Kamil Salamon »